Zapraszamy na pierwsze w roku akademickim 2017/2018 spotkanie KNSI E-xpert, które odbędzie się 23.10.2017 (poniedziałek)  w godz. 15.00-16.30 w budynku CDK Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, w sali C-4.


Sukcesy

Koło naukowe systemów informatycznych E-xpert jest prężnie rozwijającym się kołem zdobywającym najwyższe nagrody w światowych konkursach m. in:

-Trzykrotne zajęcie III miejsca w międzynarodowym konkursie AIS Student Chapters Annual Competition – projekt SNet (2017), projekt Cyberwatch (2016), projekt SafeWatch (2015),

-Uzyskanie numeru Patent Pending przez zespół projektowy na wynalazek: „Sposób bezprzewodowego wzywania pomocy w stanie zagrożenia bezpieczeństwa” (2016),

-Zdobycie tytułu: BEST NEW AIS STUDENT CHAPTER WINNER 2015-2016 w międzynarodowym konkursie AIS Student Chapter,

-Zajęcie I miejsca w konkursie Kół Naukowych z okazji Zjazdu 70-ciolecia Sopockiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych.


Czym się zajmujemy

Realizujemy projekty informatyczne n. in. związane z innowacyjnym podejściem do bezpieczeństwa,  uczestniczymy w takich konkursach jak: AIS Student Chapters Annual Competition,  Microsoft Imagine Cup. Organizujemy przedsięwzięcia i warsztaty informatyczne prowadzone przez pomorskie firmy z obszaru IT. Współorganizujemy konferencję ŻAK.

 

Agenda spotkania:

  • Prezentacja dotychczasowych osiągnięć KNSI E-xpert i AIS Student Chapter of University of Gdansk (w tym opowieść o przygodach w trakcie pobytu zespołu podczas uczestnictwa w finałach konkursu w USA).
  • Obszary działalności KNSI E-xpert (burza mózgów co oprócz standardowych działań wprowadzić do działalności).
  • Wybory Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących KNSI E-xpert.
  • Inicjalizacja prac w nowym roku akademickim.

 


Dołącz do Nas!

Masz ciekawe pomysły, lub chcesz zgłębić wiedzę z zakresu IT w biznesie? Przyjdź do Nas i zostań E-xpertem!

Zachęcamy do polubienia Nas na: https://www.facebook.com/knsiexpert/

 

dr Michał Kuciapski, Opiekun KNSI E-xpert

Adam Ostrowski,  Przewodniczący  KNSI E-xpert